El nostre equip atendrà la seva sol.licitud de manera totalment personalitzada

Contacte

Formulari de Contacte

5 + 9 =

Direcció

HVC
Ctra. Bv 1031, Km 17
Autovia BCN-Lleida, Sortida 554
08711 Òdena

TEL: 93 803 12 68
FAX: 93 806 60 70
MAIL: hvc@hvc.cat

Ubicació

HVC Òdena

Ctra. BV 1031, km.17
(Autovía Barcelona – Lérida, salida 554)
08711 ODENA
Tel: 93 803 12 68
Horario: de 9h. a 21h.
Urgencias 24h: Tel. 93 803 12 68

HVC Roc verd

Av. de Cornella, 127
08950 Esplugues de Llobregat
Tel: 93 473 11 66
Horario: de 9h. a 21h.
Urgencias 24h: Tel. 93 473 11 66

HVC Sarrià

Av. Sarria, 137-A
08017 Barcelona
Tel: 93 205 72 38
Mail:sarria@hvc.cat
Horario: de 9h. a 21h.
Urgencias 24h: Tel. 93 205 72 38

Centre Castelao - Hospitalet

C/ Castelao Nº 66
Hospitalet de Llobregat
08902
Tel: 93 422 83 07
Mail: hospitalet@hvc.cat

Anoia Vetrinaria Esparraguera

Avda. Francesc Marimon nº 34
Esparraguera 08292
Tel: Avda. Francesc Marimon nº 34
Mail: esparraguera@hvc.cat

Anoia Veterinaria Masquefa

C/ Xic de l´Anyé nº 8
Masquefa 08783
Tel: 93 772 72 44
Mail: masquefa@hvc.cat

Anoia Veterinaria Cervera

Avda. Duran i Sanpere nº 41
Cervera 25200
Tel: 973 53 25 39
Mail: cervera@hvc.cat

Anoia Veterianria Igualada

Carrer Sant Joan Baptista nº 50
cantonada carrer Lleida
Igualada 08700
Tel: 93 804 42 12
Mail: igualada@hvc.cat

Anoia Veterinaria Olesa

Passeig del Progrés nº 73
Olesa de Monserrat 08640
Tel: 93 778 59 19
Mail: olesa@hvc.cat

Anoia Veterinaria Piera

Avda. Carretera nº 3
Piera 08784
Tel: 93 776 23 29
Mail: piera@hvc.cat

Newsletter

Subscrigui's al nostra butlletí informatiu i beneficiï's de les nostres promocions exclusives per a clients.

Contacte

BV-1031, 554, 08711 Òdena, Barcelona

Tel. 93 803 12 68

E-mail. hvc@hvc.cat